Доставка запчастин

Доставка запчастин.


Шановні клієнти нашого магазину! В інтернет-магазині Avtomobile ви можете купити авто запчастини для будь-яких іномарок або авто вітчизняного виробництва з доставкою по Україні. Доставимо ваше замовлення в будь-яку точку країни. Відправки здійснюються щодня шість днів в тиждень. Умови доставки: сьогодні замовили, завтра отримали. У рідкісних випадках у віддалені регіону доставка може зайняти до двох днів, в залежності від перевізника. Ми працюємо c такими перевізниками:
 


Найпопулярнішим, зручним і головне надійним перевізником на даний момент є Нова Пошта. Ви можете оплатити товар при отриманні післяплатою попередньо оглянувши майбутню покупку на відповідність із замовленням, а також на цілісність упаковки і деталей всередині. Запчастини новой поштою ви зможете отримати на наступний день після замовлення.


Також можна оплатити вартість запчастин на карту таким чином заощадити на ціні доставки. Так як у випадку накладеного платежу стягується плата за відправлення грошових коштів нашому магазину.


Вартість доставки габаритних вантажів, таких як капоти, бампера, крила, двері і т.д. уточнюйте у менеджера.


Можливість відправки вантажу іншими перевізниками уточнюйте у нашого менеджера.

Подпишитесь

Рассылаем только значимую информацию